Pārlekt uz galveno saturu
vaseckis.v@gmail.com +371 29558811

Наша эмблема

Šīs emblēmas autors ir profesors Ma Minda, Ma Funtu (Tunbei skolas dibinātājs) jaunākais dēls. Tā ir izveidota Ušu Tunbei organizācijai kā Ķīnā, tā arī ārpus tās robežām. Latvijas U-ŠU asociācijai "Tunbei" ir ekskluzīvas tiesības izmantot šo emblēmu (ar profesora Ma Minda atļauju).

Trīs herioglifi emblēmas centrā "Da Tong Bei" ir uzrakstīti ar paša meistara Ma Funtu roku. Emblēmas pamatā ir apļa un kvadrāta formu savienojums, kas ir tradicionāla ķīniešu simbolika:

aplis - debesu simbols (tjaņ),
kvadrāts - zemes simbols (ti),
un cilvēka figūra (žeņ) centrā apvieno debesis un zemi.

Un šī cilvēka - debesu - zemes mijiedarbība ir pamats garīgiem un filozofiskiem meklējumiem Ķīnas kultūrā. Tāpat arī Tunbei pēta šo savienojumu "tjaņ - ti - žeņ" - visplašākajā filozofiskajā nozīmē.

Cilvēka ar loka figūra - simbolizē cīņas mākslu pārvaldošu Cilvēku, Cilvēku - kareivi. Loks viņa rokās kā viens no vissenākajiem ieročiem - simbolizē cīņas mākslas Tunbei senatnīgumu. Un zīmīgi ir arī tas, ka loks cilvēka rokā ir vērsts uz augšu, kas apzīmē tiekšanos uz pilnību, debesīm un skaistumu.

Tāpēc šī emblēma pilnībā atspoguļo cilvēku, kuri nodarbojas ar Tunbei, domas un tieksmes.

Len Sjuguan

Len SjuguanLatvijas ušu asociācijas "TUNBEI" dibinātajs,Ķīnas filoloģijas zinātņu kandidāts Len Sjuguan                                                       Lasīt vairāk

Kontakti

vaseckis.v@gmail.com

+371 29558811

Par mums

Taiczicjuaņ nodarbības palīdzēs saglabāt ķermeņa lokanību un mobilitāti, nodrošinot vienmērīguslodzi uz visu ķermeni. Lasīt vairāk